Партнери та спонсори Telecom Summit 2017

Allot Communications – провідний постачальник інтелектуальних рішень керування трафіком для корпоративного і операторського сектору. Штаб-квартира у місті Год-га-Шарон, Ізраїль.

Рішення, що розробляються компанією, дозволяють отримати детальну інформацію про трафік додатків всередині каналів передачі даних, а також виконувати керування трафіком додатків на базі визначених політик. Широкий спектр обладнання для потреб підприємств і операторів включають пристрої, що працюють з пропускною здатністю від 200 Mbps до 160 Gbps. Рішення компанії включають додаткові функції безпеки, такі як веб-фільтрація та захист від DDoS атак.

Завдяки постійно зростаючому портфелю успішно реалізованих рішень, компанія Allot Communications дає можливість розташувати мережу передачі даних в центрі цифрового стилю життя.

Сайт: https://www.allot.com/

 

Extreme Networks – телекомунікаційна компанія, заснована в 1996 році для просування технологічно передових рішень і розвитку стандарту Ethernet. Багато з цих стандартів в області масштабування мережі, забезпечення якості обслуговування і швидкого відновлення є відкритими патентами Extreme Networks. Штаб-квартира розташована в місті Санта-Клара, Каліфорнія, США.

Extreme Networks пропонує мережеві провідні та безпровідні рішення, що відповідають вимогам сучасного мобільного світу з постійним переміщенням користувачів і пристроїв, а також міграцією віртуальних машин всередині ЦОД і за його межі – в хмару. Використання єдиної операційної системи ExtremeXOS дозволяє створювати передові рішення як для мереж ЦОД, і локальних/кампусних мереж, так і для операторів зв'язку.

Сайт: http://www.extremenetworks.com/

 

Juniper Networks — американська компанія, виробник телекомунікаційного обладнання. Заснована Pradeep Sindhu в 1996 році. Штаб-квартира в Саннівейл (Каліфорнія, Кремнієва долина).

Juniper є одним з лідерів у виробництві мережевого устаткування переважно для інтернет-провайдерів, корпорацій і державного сектору. Компанія пропонує високоякісні пристрої для забезпечення стабільного функціонування та безпеки мережі.

З моменту створення Juniper Networks спеціалізується на виготовленні обладнання зі швидкісної обробки потокових даних для вищого рівня мережевих рішень. Більшість продуктів компанії використовує мережеві процесори власної розробки, працює під управлінням JUNOS – операційної системи, заснованої на FreeBSD, і містить повний набір POSIX-сумісних команд і інструментів. JUNOS також відома високим ступенем регрес-тестування (три релізи на рік).

Сайт: http://www.juniper.net/us/en/

 

Aruba Networks – провідний постачальник інноваційних рішень в області доступу до корпоративних мереж в мобільних підприємствах. Штаб-квартира в м. Саннівейл, Каліфорнія, США.

Компанія представлена ​​в переліках NASDAQ і Russell 2000® Index. Діяльність поширюється на Північну та Латинську Америку, Європу, Близький Схід, Африку та Азіатсько-Тихоокеанський регіон.

Aruba створює рішення для отримання мобільності, необхідної і достатньої для комфорту ІТ-відділів і «мобільного покоління», що дозволяють автоматизувати оптимізацію продуктивності на рівні корпоративної інфраструктури і заходи безпеки, які раніше вимагали ручного налаштування з використанням людських ресурсів. Як результат клієнти Aruba отримують зростання продуктивності і зниження операційних витрат.

Сайт: http://www.arubanetworks.com/

 

Hewlett Packard Enterprise – провідна американська IT-компанія, постачальник обладнання для корпоративних клієнтів. Штаб-квартира знаходиться в Пало-Альто, Каліфорнія, США.

Компанія НРЕ пропонує високоякісні, високорентабельні продукти, послуги консалтингу і підтримки в складі єдиного рішення. Компанія займає лідируючі позиції серед постачальників серверів, систем зберігання даних, дротового і бездротового мережевого обладнання, конвергентних систем, ПО і хмарних технологій.

Завдяки 79-річному досвіду компанії Hewlett-Packard в області інновацій, компанії HPE належить великий портфель продуктів, технологій і послуг для надання допомоги підприємствам будь-яких розмірів при переході з традиційних технологічних платформ до ІТ- систем майбутнього.

Сайт: https://www.hpe.com/us/en/home.html

 

IBM – американська електронна корпорація, один із найбільших світових виробників усіх видів комп'ютерів і програмного забезпечення та один з найбільших провайдерів глобальних інформаційних мереж. Штаб-квартира в місті Армонк, штат Нью-Йорк, США.

Історія починається з 19 століття. IBM виробляє та продає апаратне та програмне забезпечення, послуги (хостинг, консалтинг) у сферах від мейнфреймів до нанотехнологій.

Протягом своєї історії IBM вважається світовим лідером у галузі інновацій. Стратегія компанії полягає в підтримці та стимулюванні науково-дослідної діяльності. Щорічні інвестиції IBM в цю сферу становлять не менш ніж 6 млрд. доларів США, завдяки чому ось вже 19 років поспіль фахівці корпорації щорічно реєструють більше патентів, ніж будь-яка інша компанія в світі. Зокрема, в 2011 році їх було понад 6000 патентів.

Сайт: http://www.ibm.com/ua

 

Infinidat Ltd – ізраїльська компанія, заснована в 2011 році. Виробляє СЗД корпоративного класу наступного покоління. Штаб-квартира в місті Герцлія, Ізраїль.

Компанія розробляє рішення для зберігання надвеликих масивів даних. Наприклад, система Infinibox дозволяє зберігати до 2 петабайт. Завдяки застосуванню запатентованої архітектури зберігання, стандартне обладнання забезпечує високоефективну роботу системи з 99,99999% доступності і більш 850K IOPS продуктивності.

Фірма випускає єдину платформу зберігання даних (SAN, NAS, Mainframe) з об'ємом до 2-х петабайт в одній стандартній 42"-стійці. Комплекси характеризуються високими показниками швидкості роботи і надійності, великою пропускною здатністю і низьким споживанням електроенергії.

Сайт: http://www.infinidat.com/

 

Maipu Communication Technology - компанія, заснована в 1993 році. Пропонує продукцію за п'ятьма напрямками: маршрутизатори, комутатори, бездротові рішення, GPON і хмарні додатки. Штаб-квартира знаходиться в місті Ченгду, провінція Сихуань, КНР.

Продукти та рішення Maipu користуються популярністю в різних секторах, включаючи банківський, телекомунікаційний, інтернет- провайдерів, державний і корпоративний сектор.

На сьогодні час рішення Maipu застосовуються більш ніж в 40 країнах світу, таких як Індія, Пакистан, Швейцарія, Польща, Чехія, Австрія, Мексика, Росія, Сінгапур, Малайзія, Таїланд, Індонезія і Нігер.

Сайт: http://www.maipu.com/

 

Secure Service - українська компанія, заснована в 2015 році з метою створення продукту, який об'єднав новітні технології і апаратно-програмні рішення для комплексного захисту мережевого трафіку всіх категорій споживачів.

Програмне забезпечення розгортається в центрі обробки даних у вигляді єдиного ядра, з яким працюють всі замовники. Після підключення клієнта до центру очищення трафіку, трафік, що проходить, аналізується на предмет шкідливості. У випадку виявлення відбувається чистка, після чого очищений трафік перенаправляється адресату.

Сайт: http://sserv.net.ua/ 

 

ОМНІЛІНК УА – провідний український постачальник телекомунікаційного обладнання та рішень. За роки роботи компанія побудувала надійні партнерські відносини із замовниками та всесвітньо відомими виробниками: Extreme Networks, Cisco Systems, Juniper Networks, Huawei, Ericsson, Alcatel-Lucent, D-Link, Ruby-Tech, ZyXeL, Linksys, Arista Networks, Xtramus, Edge-Core, TP-Link, Tellabs, MikroTik, Menara Networks, Ubiquity і це ще не повний перелік.

OmniLink постійно розширює і адаптує номенклатурний асортимент в залежності від потреб ринку. Крім того, компанія пропонує оптичні модулі та аксесуари власної торгової марки OmniOptic, які вже встигли добре зарекомендувати себе на території України.

Завдяки великому досвіду та високій кваліфікації, фахівці OmniLink завжди готові надати експертну оцінку і запропонувати кращі, інтелектуально продумані рішення, які максимально відповідають завданням провайдерів різного масштабу. Сьогодні співробітництво з цією компанією вибирають інтернет провайдери з усієї України: як національні оператори, так і невеликі домомережі.

Також, починаючи з 2011 року, компанія бере активну участь у розвитку вітчизняної галузі та є засновником технологічного форуму Telecom Summit.

Сайт: https://www.omnilink.com.ua/

 

Організатор Telecom Summit:

Спеціалізований постачальник телекомунікаційного обладнання і високотехнологічних рішень для операторів зв'язку і інтернет провайдерів України                    

 

Спонсори Telecom Summit 2017:           

         

      

 

Інформаційні Партнери Telecom Summit 2017: